Entertainment

Op verschillende podia op het hele terrein worden optredens verzorgd

Een Rozenfestival is niet compleet zonder muziek- en entertainmentprogramma. Wij vertellen u graag hoe er invulling gegeven wordt aan het thema entertainment.

Rozendorp Lottum

Afwisselend muziek- en entertainmentprogramma

Er wordt elk Rozenfestival een afwisselend muziek- en entertainmentprogramma voor u samengesteld. Op verschillende podia op het hele terrein worden optredens verzorgd door troubadours, orkesten, blaaskapellen, singer-songwriters, pop- en rockbands en nog veel meer. Zo is er voor elke leeftijdsgroep wat te beleven tijdens het festival. 

Ook de kleinste gasten worden niet vergeten. Er is een heus kinderprogramma samengesteld voor hen in een eigen tent. De kinderen vervelen zich geen moment!

Muziek en entertainment

Entertainment Programma 2018

Vrijdag

Marktplein:

19.00                     Officiële opening met Rozenkoningin

20.00                    Koninklijke Harmonie Lottum

22.30                     Dwayne Verheyden & Band

Maasplein:

20.00                    Shantygroep de Maashave

Kerk:

20.00                    Egbert Derix, Marillion & Falco

 

Zaterdag

Marktplein:

11.00                     Bram & Carly

12.30                     Rozenkoningin

13.30                     Slagwerkgroep Drums & Roses

15.00                     Blaaskapel Die Zwei Dörfer

19.00                     Rozenkoningin

20.00                    AUX

21.30                     Campaign

Maasplein:

11.00                     Line dance combinatie

13.00                    Joekskapel Kleug Zaat

16.00                    Die Heimatkapelle Meijel

20.00                   Tekiela

Kerk:

11.00                     Männergesangverein Liedertafel 1824 Dülken e.V.

12.30                    Mannenkoor Maasbree

14.00                    Elfin, door She Rocks

15.00                     Koperensemble Meerlo

16.30                     Bram & Carmen

17.30                     Joep's Kapel

19.00                    Elfin, door She Rocks

20.00                   Egbert Derix & Sef Thissen, Wandern

Kindertent - Maasplein:

Openingstijd; 10.00 - 20.00 met kleurplaten & springkussen

12.00 - 14.00     glittertattoos

15.00                   poppenkast

16.00 - 19.00      zoete workshop

19.00                   poppenkast

(straat)Theater

11.00 - 14.00       Poespas (Maasplein)

13.00 - 18.30      Gerrit Christiaens

14.00 - 16.50      Twannie met de Kipkar

 

Zondag

Marktplein:

11.00                      JK Bigband

12.30                     Rozenkoningin

14.00                     Die Original Maaskapelle

19.00                     Rozenkoningin

20.00                    DJ Remon

22.00                    This is Jackson

Maasplein:

11.00                     Die Original Maastaler

13.30                    Shantykoor Odd Swallows

16.30                    The Three Amigos

19.30                    Green River

Kerk:

11.00                     De Gemengde Zangvereniging Arcen

12.30                     Koperensemble Meerlo

14.00                    Elfin, door She Rocks

15.00                     Joep's Kapel

16.30                     Linda Zijlmans

17.30                     Georges van de Ven (Fluit)

19.00                     Elfin, door She Rocks

20.00                    Egbert Derix & Sef Thissen, Wandern

Kindertent - Maasplein:

Openingstijd 10.00 - 20.00 met kleurplaten & springkussen

12.00 - 14.00     glittertattoos

14.30                   poppenkast

16.00 - 19.00      zoete workshop

18.30                   poppenkast

(straat)Theater

11.00 - 14.00       Poespas (Maasplein)

13.00 - 18.30      Gerrit Christiaens

14.00 - 16.50      Twannie met de Kipkar

 

Maandag

Marktplein:

11.00                    Harmonie-Orkest Noord-Limburg

12.30                    Rozenkoningin

13.30                    ’n Tuünke Liëger Lomm

16.30                    Ravenvennerkapel Velden

19.00                    Rozenkoningin

21.00                    Chapter

23.00                   Bones

Maasplein:

11.00                    Line dance combinatie

13.00                    Hats Off

16.00                    Joekskapel Weg vaan d’n Aanrech

17.30                    Baer Traa

20.00                   Joep's Kapel

Kerk:

11.00                     Kerkkoor

12.30                     Christopher Green

14.00                    Elfin, door She Rocks

15.00                     Baer Traa (Elton John Covers)

16.30                     Linda Zijlmans

17.30                     Christopher Green

19.00                     Elfin, door She Rocks

20.00                    Egbert Derix & Sef Thissen, Wandern

Kindertent - Maasplein:

Geopend 10.00 - 20.00 met kleurplaten & springkussen

12.00 - 14.00       glittertattoos

15.00                    poppenkast

16.00 - 19.00       zoete workshop

19.30                    poppenkast

(straat)Theater

11.00 - 14.00      Poespas (Maasplein)

13.00 - 18.30      Gerrit Christiaens

14.00 - 16.50      Twannie met de Kipkar